logo1

گواهینامه ISO گواهی ISO مدرک ISO

استاندارد ایزو چیست

گواهینامه ISO | گواهی ISO | مدرک ISO

گواهینامه ISO چیست و چرا باید گواهینامه ISO دریافت کنیم ؟

ISO متشکل از سه کلمه    I: International, S:Standard, O:Organization, به معنای سازمان بین المللی استانداردسازی است.گواهینامه های ISO به گواهینامه هایی گفته می شوند که توسط سازمان بین المللی استاندارد ISO تدوین و به تصویب رسیده باشند.

گواهینامه ISO چیست و چه کاربردی دارد؟

گواهینامه ISO نوعی سند است که سازمان متقاضی با رعایت الزامات استاندارد به آن دست پیدا میکند. در واقع می توان گفت گواهینامه ISO نشان دهنده تلاش شرکت برای رعایت الزامات استاندارد در سازمان است که میتواند هرکسی و یا هرشرکتی را برای انتخاب سازمان ترغیب نماید. گواهینامه های ISO انواع مختلفی دارند که تعداد آنها بسیار زیاد است و به طور میانگین در هر زمینه و حوزه ای یک استاندارد تعریف شده موجود میباشد. شناخته شده ترین گواهینامه ISO در میان تمامی گواهینامه های ISO ، گواهینامه ISO 9001 با عنوان سیستم مدیریت کیفیت میباشد که ساختار بسیار منظم و اصولی را داراست و با پیاده سازی الزامات صحیح آن میتوان نتیجه های بسیار مطلوب در سیستم مشاهده نمود. استاندارد و گواهینامه ISO 9001 به عنوان پایه و اساس سایر استانداردها نیز شناخته میشوند. در ISO 9001 داشتن دید فرایند گرایانه و توجه به نیاز مشتریان و دراولویت قرار دادن آن بسیار مهم است. بنابراین یک سیستم منسجم بارعایت چارچوب قوانین باید در راستای بهبود کیفیت خدمات و محصولات خود تلاش نماید و به طور خلاصه و در زبان عامیانه مشتری را راضی نگه دارد . از دیگرگواهینامه های ISO میتوان به گواهینامه ISO 14001 با عنوان سیستم مدیریت زیست محیطی ، گواهینامه ISO 45001 با عنوان سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ، گواهینامه ISO 22000 با عنوان سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی و... اشاره کرد که هرکدام در یک چارچوب خاص تدوین گردیده اند.

دلایل دریافت گواهینامه ISO
اخذ گواهینامه ISO می تواند دلایل مختلفی در سازمان داشته باشد. از اصلی ترین دلایل دریافت گواهینامه ISO برای شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1-    تبلیغات گسترده و کسب بازارهای داخلی و خارجی(با توجه به بین المللی بودن گواهینامه ISO)
2-   شرکت درمناقصات مختلف ( به دلیل اهمیت گواهینامه ISO برای کارفرما، داشتن گواهینامه ISO در بسیاری از مناقصات ضروری شده است.)
3-  تلاش سازمان جهت بهره وری سیستم و کسب سود بیشتر
و...
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه دریافت گواهینامه ISO با شماره تلفن های مرکز تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان این مرکز بهره مند گردید.
موارد سرچ در اینترنت :
گواهینامه ایزو، گواهینامه ISO، گواهی ISO، چگونه گواهینامه ISO بگیریم، مراحل گرفتن گواهینامه ISO، هزینه گرفتن گواهینامه ISO، زمان دریافت گواهینامه ISO، از کجا گواهینامه ISO بگیریم، گواهینامه ISO چیست، گواهینامه ISO 9001، دریافت گواهینامه ISO، مدرک ISO، گواهینامه ISO 14001، گواهینامه ISO 45001، اخذ ISO
  • تهران، صادقیه
  • 02144259582
  • --
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا