logo1

شرایط گرفتن ایزو برای شرکت / شرایط اخذ ISO

شرایط گرفتن ایزو برای شرکت :

شرایط گرفتن ایزو برای شرکت دارای مراحل خاص و ویژه ای نمی باشد، چرا که بیشتر شرکت هایی که دارای دفتر مرکزی هستند و یا اینکه در حال کردن می باشند می توانند گواهینامه ایزو خود را دریافت کنند. مسائلی که در شرایط گرفتن ایزو برای شرکت اهمیت بسیاری دارد، این مسائل مانند حجم سازمان، تعداد پرسنل و تعداد فرایندهای اجرایی شرکت می باشد. برای اینکه با شرایط گرفتن ایزو برای شرکت آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم.

شرایط گرفتن ایزو برای شرکت

موضوعات مهم در شرایط گرفتن ایزو برای شرکت :

همانطوری که بیان نمودیم شرایط گرفتن ایزو برای شرکت چندان دشوار نمی باشد. به همین دلیل هر فردی که شرکت دارد و شرکت او مشغول فعالیت کردن می باشد می تواند گواهینامه ایزو خودرو را دریافت کند. اما باید بدانید برخی از مسائل و موضوعات بسیار مهمی وجود دارند که در دریافت گواهی نامه ایزو نقش زیادی دارند. یکی از موضوعات بسیار مهم تعداد نفراتی هستند که در شرکت مشغول کار می باشند که هرچه تعداد آنها بیشتر باشد شرایط خاصی برای دریافت گواهی نامه ایزو فراهم می شود. یکی دیگر از مسئله های مهم فرایندهایی می باشد که در شرکت در حال اجرا شدن می باشد، در واقع باید بدانید اگر این فرایندها بیشتر باشد راحت تر می توانید گواهی نامه ایزو خود را دریافت کنید.

شرایط اخذ ایزو

شرایط گرفتن ایزو برای شرکت

سطح اجرا نمودن ایزو برای دریافت کردن آن در شرایط گرفتن ایزو برای شرکت تاثیر بسیار زیادی دارد. بدین معنی که اگر شما به دنبال اخذ گواهی نامه ایزو شرکت خود از شرکت ها و مراجع بین المللی باشید باید حدود 6 ماه الی برای دریافت آن صبر کنید. مراجع بین المللی و معتبری که می خواهند گواهی ایزو شما را صادر کنند تنها به مستندات شما کفایت نمی کنند و از شما پیاده سازی ایزو و مشاور ایزو را در شرکت می خواهند. به طور کلی باید بدانید با اینکه شرایط گرفتن ایزو برای شرکت دشوار نمی باشد، ولی نیاز به علم و دانش خاصی در این زمینه دارد. متاسفانه امروزه بسیاری از افراد تنها به دریافت ایزو خود فکر می کنند و مسائل پیش پا افتاده ای مانند قیمت ایزو و یا هزینه گرفتن ایزو برایشان اهمیت دارد. آنها باید بیشتر تمرکز خود را بر روی پیاده سازی ایزو و مشاور ایزو بگذارند تا گواهی نامه آنها ارزش بیشتری داشته باشد، در واقع به همین دلیل است که مراجع بین المللی به راحتی گواهینامه صادر نمی کنند.

در خصوص اخذ انواع گواهی نامه ISO از مراجع مختلف و معتبر جهانی با ما در ارتباط باشید...
موارد جستجو در اینترنت :
گواهینامه ایزو فوری، گواهینامه ایزو ارزان، گواهینامه ایزو برای مناقصات، گواهینامه ای ام اس، گواهینامه ایزو سریع، از کجا ایزو بگیریم، اخذ ایزو، ایزو برای شرکت در مناقصات، گواهینامه سستم های مدیریتی، اخذ گواهینامه سیستم های مدیریتی، استاندارد های سیستم مدیریت، گواهینامه های مدیریتی، ایزو بدون ممیزی، مدرک ایزو برای شرکت بدون ممیزی، ممیزی ایزو، شرایط دریافت ایزو برای شرکت چگونه است؟، اخذ ISO،
  • تهران، صادقیه
  • 02144259582
  • --
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا