logo1

نشان CE چیست؟

ce mark

نشان CE چیست ؟

درباره نشان CE ومزیت های آن چه میدانید؟

امروزه درتجارت وبازارهای جهانی، تمامی سازمان ها وشرکت ها برای بدست آوردن قدرت، رقابت درزمینه عرضه و فروش محصولات وخدمات خود،به دنبال یافتن روشها و متدهایی ونیز مجوزهای استاندارد سازی هستند تابتواند تولیدات آن ها را ازلحاظ شرایط ایمنی، سلامتی و حفاظت ازمحیط زیست ارزیابی نماید. ازآنجایی که بسیاری ازمتقاضیان و مشتریان وقت وزمان کافی برای بررسی کیفی کالاهای خریداری شده خود ندارد.به همین منظوربه دنبال خرید محصولاتی باداشتن استانداردهای بین المللی می باشند. نشان CE یکی ازعلامت های استاندارد سازی جهانی است. نمادی که امروزه بر روی بیش از نیمی ازمحصولات معامله شده در بازارهای جهانی دیده می شود.

نشان CE یک علامت اختصار نیست. بلکه مخفف شده کلمه فرانسوی Conformité Européne می باشد که به معنای سازگاری اروپایی می باشد.به عبارتی دیگر علامت CE بیانگر آن است محصول یاخدمات تولید شده بااستانداردها، قوانین ومشخصات تعریف شده دربازارهای جهانی منطبق است. درواقع نشان و علامتCE بمنظور ایجاد یک استاندارد سازی اجباری دربسیاری ازمحصولات تجاری صنعتی تولید شده درسطح بازارهای اروپایی ارائه میشود. تمامی سازمان هاو شرکتهایی که موفق به اخذ نشان CE می شوند به تمامی بازارهای جهانی اعلام میکنندکه محصولات وتولیدات آنها سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت، مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته است.

مزایای دریافت نشان CE

امروزه نشان CE بعنوان یک سیستم پذیرفته شده ومورد قبول، بازارهای اروپایی است که درجهت حصول اطمینان ازکیفیت و ایمنی و سلامت محصول آن را دریافت می کنند. تا جایی که این سیستم به سرعت در حال گسترش در تمامی کشورهای جهانی می باشد. زیرا استانداردهای مربوط به علامت CE درزمره استانداردهای اروپا است وگواهی تضمین کیفیت آن به شمار می آید. بنابراین تمامی محصولات وتولیدات با نشان CE، شانس بیشتر وبهتری برای تصاحب بازاهای جهانی را خواهندداشت. از جمله مزایای دریافت نشان CE:
امکان صادرات محصولات تجاری وصنعتی به کشورهای دیگر
ایجاد اطمینان کافی درمشتریان و بازارهای خرده فروشی
محصولی که دارای این نشان است می تواند در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نیز منطقه تجاری آزاد آن بصورت کاملاً قانونی جا به جا و به فروش برسد
امکان شرکت درتمامی مناقصات بزرگ دولتی مانند نفت، گاز، پتروشیمی
دریافت نظر مثبت نهادهای قانونی
رعایت حقوق تمامی مصرف کنندگان
برخورداری ازمزیتهای رقابتی وتبلیغاتی و....
جهت دریافت مشاوره رایگان در حوزه اخذ نشان CE با مرکز رایان سرت تماس حاصل فرمایید.
..موارد جستجو اینترنت :
مراحل اخذ استاندارد CE، الزامات استاندارد CE، متن استاندارد CE، دریافت CE، مدرک CE چیست، ایزو CE، دایرکتیوهای CE، اخذ گواهینامه CE، نشان CE، مراحل اخذ نشان CE، نشانCE

 

  • تهران، صادقیه
  • 02144259582
  • --
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا