photo 2018 07 28 17 43 59

استاندارد ISO چیست؟

10 مرداد 1397
نویسنده :  

9001

استاندارد ISO چیست؟

I: International                             جهانی، بین المللی

S: Standard                                                استاندارد

O: Organization                                           سازمان

ISO مخفف

International Organization for Standardization به معنای سازمان ملی استاندارد جهانی یا سازمان بین المللی برای استاندارد سازی که در حال حاضر این سازمان متشکل از یک شبکه از موسسات استاندارد در 160کشور جهان می باشد. که بر پایه یک مرکز در هر کشور، یک مرکز اصلی در شهر ژنو سوئیس فعالیت میکند که مراکز مختلف را هماهنگ میکند. ISO یک سیستم جامع برای بهبود روند کاری می باشد که در هر زمینه به سازمان کمک می کند تا علاوه بر حفظ کیفیت و خدمات خود بر ارتقای آن نیز تلاش کند و تمام فعالیت سازمان را تحت کنترل استاندارد های تعریف شده در هر زمینه در آورد . در حال حاضر حدود 12000 استاندارد در سازمان ISO تهیه و تدوین گردیده است که هر کدام از این استاندارد ها در سطوح مختلف خدمات و کیفیت درسازمان کاربرد دارد .

برخی از استاندارد های پرکاربرد در ایران عبارتنداز :

-        سیستم مدیریت کیفیت ISO9001

-        سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001

-        سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS18001

-        سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی ISO22000

-        سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO45001

-        سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ISO10002 و ...

اخذ گواهینامه ISO در ایران با برندهای مختلف تحت اعتبار مراجع اروپایی و برندهای خصوصی صادر میگردد . زمان دریافت و قیمت گواهی نامه ISO در هرکدام از این برند ها تفاوت دارد و معمولا بین یک هفته تا چند ماه زمان نیاز است . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ انواع گواهینامه ایزو و مشاوره رایگان ، با مرکز رایان سرت تماس حاصل فرمایید.

اخذ گواهینامه ایزو ، مشابه موارد زیر در اینترنت جستجو می شود:
اخذ ایزو، ایزو، مدرک ایزو، مدرک ایزو در کمترین زمان، قیمت گواهینامه ایزو، زمان دریافت ایزو، شرایط دریافت ایزو، مراحل دریافت ایزو، استاندارد جهانی، استاندارد سازی، ایزو چیست؟، مراجع دریافت ایزو، گواهی نامه ایزو، گواهی نامه ایزو معتبر، استاندارد ایزو چیست؟، لیست استانداردهای ایزو ،گواهینامه ایزو ، انواع ایزو، مشاور ایزو، صدور گواهی نامه ایزو در بهترین زمان ممکن ، ISOچیست ، گواهی نامهISO ، مراحل صدور گواهینامه ISO،ISO چیست ، اخذ ISO ، گواهینامه ISO با کمترین قیمت ، گواهینامه ISO در تهران ، گواهی نامه ISO ، اخذ گواهینامه ISO در کمترین زمان ، مراجع معتبر صدور گواهی نامه ISO ، ISO برای شرکت در مناقصه ، ایزو9001 ، ایزو14001 ، نشانCE اتحادیه اروپا ، گواهینامهISO در اسرع وقت ، کاربرد استانداردISO ، ایزو چه کاربردی دارد ، کاربردISO
0 نظر 404 بازدیدها

Leave your comment

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

  • تهران، صادقیه
  • 02144259582
  • --
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا